Need for Speed ​​: Hot Pursuit 2 za GameCube : Trikovi

Electronic Arts je objavio trkaći video igre ” Need for Speed: Hot Pursuit 2 ” za Nintendo GameCube u rujnu 2002 To je ocijenjeno prikladno za igrače svih uzrasta . . ” Hot Pursuit 2″ centri na ilegalne ulične utrke . Igrači moraju pobijediti protivnike i izbjeći uzimajući je uhvaćen od strane vlasti . Igrači mogu otključati nove automobile i staze pomoću vara u ” Hot Pursuit 2 “. Otključaj Trase

” Need for Speed: Hot Pursuit 2 ” je podijeljen u više područja , od kojih svaka ima više pjesama . Igrači mora prvo raspaliti određene razine točke dok je igrao za otključavanje mnogi od tih područja . Možete otključati obalnog područja Parklandu pjesme koje dosežu 1.000 bodova . Igrači otključati sve četiri alpske staze područje pjesme po dolasku na 10.000 bodova na svaku od njih. Da bi se svaki trag na otoku periferiji području , igrači moraju dosegnuti ukupno 20.000 bodova . Postizanje 50.000 bodova otključava sve Wine Country području kolosijeka . Oba Jesen Crossing i Tropical Sunset pjesme su otključana kada igrači akumulirati 60.000 bodova .
Američki automobili

Mnogi američki automobili nisu dostupni na početku ” Hot Pursuit 2 . ” Možete ih otključati postizanje određene točke iznosi . Jednom otključan , ti automobili su dostupni u izborniku za utrku na stazi bilo u igri . Igrači koji su ukupni 5.000 bodova otključavanje Ford TS50 . Da biste dobili Chevrolet Corvette Z06 , igrači moraju raspaliti 10.000 bodova . Igrači se također otključavanje Dodge Viper GTS kad su uračunati 10.000 ukupnih bodova .
Uvezenih automobila

Nekoliko uvezenih automobila također su skriveni u ” Hot Pursuit 2″ do igrači akumulirati određene točke iznosi . Igrači se Mercedes CL55 AMG , kada dođu do 5.000 bodova . Porsche 911 Turbo i Ferrari 360 Spider postaje dostupna kada igrači prebrojati 10.000 bodova . Lamborghini Diablo je dostupna kada se igrači doći 30.000 bodova . Dobivanje na 30.000 bod visoravni i otključava Aston Martin V12 Vanquish , Porsche Carrera GT , i Lamborghini Murchielargo . Na razini na 80.000 bod , igrači otključati Ferrari F50 i McLaren F1 . Za otključavanje McLaren F1 LM i Mercedes CLK GTR , igrači moraju raspaliti 85.000 bodova .
Nove razine

nove razine koje se ne pojavljuju u početku ” potrebu za Speed ​​: Hot Pursuit 2 ” su otključana kada igrači jasne natjecanja u prvenstvu događanja . Igrači otključati razinu National Forest osvojivši prvi prvenstvu . Igrači dobiti razinu Outback pobijedivši Prvenstva 11 . Otključavanje razinu Alpine Trail , igrači prvo mora pobijediti Prvenstva 22 . Igrači otključavanje pozornicu stjenoviti kanjoni pobijedivši Prvenstva 27 .Razini Palm Grad Otok je otključana kada igrači osvojiti prvenstvo događaj 28 . Da biste dobili razinu tropske kruga , igrači moraju pobijediti prvenstva 29 .