Vodič za Crash Nitro Kart za PS2

” Crash Nitro Kart ” je utrkujući video igra slična Nintendov ” Mario Kart . ” Objavljen za PlayStation 2 u 2003 , ovaj naslov jespinoff od ” Crash Bandicoot ” serije i deveti ” Crash Bandicoot ” igre . Vodiči za ovu igru ​​vam pokazati kako otključati nove sadržaje . Dodatni Turniri

sve dodatne turnira dostupne u ovoj igri su otključana Story modu i prikupljanju CNK žetona . Pronađite i skupljati četiri Blue CNK znakove za otključavanje Blue Gem kup . Za Pink Gem kupa , pokupiti četiri Pink CNK žetona . Zgrabite četiri Green CNK žetoni za Green Gem Kupa . Četiri Red CNK tokeni otključavanje Red Gem kupa .
Novi vozači

KoristitePotaknuti 50 puta za redom kada igrate avanturu rada s Bandicoot tima za otključavanje karakter Pura . Ponovite ovaj korak pomoću znaka od zla tima za otključavanje Lažni Crash . Osvojite Blue Gem Cup primati karakter Polar . Da biste dobili Zam , završiti prvi u Purple Gem Kupa . Beat Red Gem kup za otključavanje Dingodile . Tvrde pobjedu u Green Gem Kupa dobiti zem . Prikupiti dva Sceptors u Adventure modu , jedan za Bandicoot tima i jedan za zlo tima , za otključavanje Velo . Za primanje karakter N.Trophy , tuku sve N.Trophy duhova u Time Trial modu igre .

Bonus pjesme

Postoje dvije bonus prati otključati . Da biste dobili prvu, Terra Drôme , igrati iako Adventure modu i pokupiti sve purpurne žetona . Pobijediti svaku utrku u ovom načinu rada , postoje 16 ukupno, a Velo će vas izazov na utrci na Hyper Spaceway Highway stazi . Staza će biti otključana nakon utrke .

Video isječaka na zahtjev

Kao što igrati kroz ovu igru ​​vidjet ćete mnoge video isječke , ali ako bi radije gledati te u svoje slobodno vrijeme , a zatim ih možete dodati u izborniku Extras ispunjavanjem određenih zadataka . Osvojite ukupno 12 trofeja za otključavanje ” Izazovno Geary ” isječak . Prikupiti četiri tipke da se ” Geary gubi “, ” Izazovan Velo “, ” poraza od Velo ” i ” Velo Poraz bez 100 posto ” video sekvenci . Prikupiti četiri tipke , žezlo i 13 relikvije za otključavanje ” Poraz Velo sa 100 posto ” videoisječku .