Kako Otključaj Izgled na Mario Kart za Wii

Nintendo likovi vratiti na svoje natjecatelje za više krugova oko staze u ” Mario Kart Wii ” za Nintendo Wii . Možete birati između Mario , Yoshi , Bowser i ostalima iz Nintendo kanona i natjecati se u poznatim sredinama iz tih likova igara . Grab power-ups koristiti protiv neprijatelja , dok utrke do cilja . Kao i kod ostalih igara u ” Mario Kart ” serije , možete otključati nekoliko novih tečajeva , kartinga i znakove koje napreduje kroz naslov . Upute Screenshot
1

Završi barem treće mjesto u različitim čašama otključati više šalica . Uzmi treći u prvenstvu i gljiva Flower Kupa otvoriti Star Cup . Završiti barem treći u Star kupa igrati Special Cup . Treći u Banana kupa i Kupa Shell će vam omogućiti da se utrka u Leaf Kupa . Završna obrada je treće mjesto u prvenstvu Leaf otključava Lightning kupa .
2

Igrajte zrcalnom modu , zbog čega ste se utrka tečajeve u rikverc , završivši prvo u sve čaše u klasi 150cc .
< Br >
3

Unlock određeni karakter osvajanjem kupa u različitim klasama . Možete utrku kao kralj Boo osvojivši Star kup u 50cc klasi . Suhe Kosti postane dostupan s pobjedom u klasi 100cc lisnatih Kupa . Uzmi smanjite razinu 150cc od specijalnog kupa igrati kao Daisy.
4

utrku s novim kartinga osvojivši određene šalice . Biti pobjednik u 50cc Leaf kupa i dobijete Turbo smiješni . Poraz protivnike u Lightning kupa 150cc klasi otvoriti Honeycoupe . Vozite Blue Falcon nakon pobjede u ogledalo verziji Lightning Kupa .
5

utrku s biciklima osvajanjem kupa . Dolphin Dasher dostupna nakon što pobijediti u zrcalnom modu Star Kupa . Shooting Star otvara se prva u 100cc klasi Star Kupa . Uzmi dolje ogledalo verziju Specijalnog kupa voziti Phantoma .