Kako Otključaj svi automobili u Burnout 3 : Takedown

” Burnout 3 : Takedown ” ima više od 70 automobila koji može biti otključana . Ovi automobili su podijeljene u sedam skupina . Kompaktan , Mišić , coupe , Sport i Super serije su otključana uglavnom kroz utrkama koje koriste tu vrstu automobila . U teškoj kategoriji serija je otključana kada zaradite određeni iznos novca u Crash modu . Posebna serija automobila svi imaju jedinstvenu otključavanje zahtjev . Upute Screenshot pregled, 1

Osvojite zlatnu medalju u utrci Downtown 1 , Riva Face – off , Lakeside bijeg Face – Off 1 , Kings of the Road Face – Off i Grand Prix utrke u kompaktnoj seriji . Kompaktna serija jezadana skupina vozila otključan na početku igre . Mišić serija utrka automobila i otključan , kada je osvojioCompact Grand Prix .
2

Osvojite zlatnu medalju u Kings of the Road Race , Mountain Parkway Face – Off 1 , Mountain Parkway Face- Off 2 , Lakeside bijeg Face – Off 2 i Grand Prix utrke u seriji mišića. Coupe serije utrka i automobila jeslijedeća skupina otključana .
3

Osvojite zlatnu medalju u vinogradu Face – Off , Alpine utrke , Continental Face – Off 1 , smrznuto Peak Face- isključeno 1 i Grand Prix utrke u Coupe serije . Sport serija utrka i automobila će biti otključana .
4

Osvojite zlatnu medalju u kontinentalnom Run Race 2 , Continental Face – Off 2 , smrznuto Peak Face – Off 2 , Alpine Face – Off i Grand Prix utrke u nizu sportova. Super serija jesljedeći set rasa i automobila .
5

Osvojite zlatnu medalju u Otok Paradise Face – Off , Golden City Face – off , Zlatna medalja GT , obalne Face Off i Grand Prix utrka u super seriji .
6

Osvojite zlatne medalje u svim preostalim utrkama
7

Izvođenje za ukidanje na svakoj stazi dok se prikazuje ” Potpis Takedown ” . na zaslonu . To uvijek pojavljuje na istom mjestu na svakoj utrci .