Kako da biste dobili Red Dragon satana u Yu -Gi-Oh ! 5D je Wheelie Breakers

” ! Yu – Gi – Oh 5D je Wheelie Breakers ” za Nintendo Wii jecard – based igra u kojoj trkaćih Korisnici natjecati u utrkama kartice temeljene s računala ili drugih igrača i otključavanje kartice . Crveni zmaj satana jemoćan zmaj kartica s 3.000 bodova napada i obrane 2.000 bodova . Ova kartica može biti otključana iz dućana u ” Yu – Gi – Oh! 5D je Wheelie Breakers ” pobijedio određene kartice šalice nakonglavna priča je gotova . Upute Screenshot
1

Igrajte kroz glavnu priču o ” Yu – Gi – Oh! 5D je Wheelie Breakers ” i odaberite turnir ” Brončana kup ” nakon što ste završili oba načina priča .
2

dobiti oba su ” broncu” i “Silver ” šalice i natjecati u “Gold” šalicu . Osvojite “zlato” cup turnir sa bilo palubi ste izabrali .
3

Idi na kartice dućan u ” Yu – Gi – Oh! 5D je Wheelie Breakers ” i kupiti Red Dragon satana karticu iz trgovine . To će biti samo na prodaju ako pobijedi Gold Cup .