Kako Otključaj sve u Mario Kart Double Dash

” Mario Kart : Double Dash ” za Nintendo GameCube mijenja seriji ‘ kart utrke formule dodavanjem drugi karakter svakom racer . Možete se prebacivati ​​između njih u letu da im pomogne osvojiti utrke . Igra uključuje niz unlockable kartinga i sklopova, koje možete otvoriti osvojivši neke od krugova u različite klase vozila . Upute Screenshot
1

završiti igru ​​u tri uvodna kola – gljiva kupa , Cvjetni kup i Kup – Specijalna . U 50cc klasi zaraditi kartinga Luigi , Daisy i Koopa Paratroopa

2

Unlock Dječji Luigi i WaLuigi a motoristi ispunjavanjem gljiva i cvijeća čaše u klasi 100cc .
3

Uzmite kartinga od Birdo i Diddy Kong po završetku cvijet i zvijezdu šalice u klasi 150cc .
4

Otključaj Special Cup ispunjavanjem Star kupa u klasi 100cc . Završiti ovu čašu u klasi 150cc otvoriti All – kupu , koja vam omogućuje da igraju sva četiri čaše odjednom . Ispunite All – kupu u klasi 150cc se igrati zrcalnom modu , koji vam omogućuje voziti unatrag oko staze .
5

Kompletan Posebna kup u 50cc i 100cc klase za otključavanje Bowser Jr. i Toadovu motoristi .
6

Završi gljivu, cvijet , zvijezda i posebne čaše i All – kupu u zrcalnom modu za otključavanje kartinga za Toadette , kralj Boo , Petey Piranha i Toadsworth , kao iTilt -vodi razinu u bojnom modu .
7

zaraditi zlato trofeje u svim trkaćim klasama i šalice za dobiti i novi početni zaslon i alternativni zaslon završetkom.